Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBOX-ra bármilyen emulátor?

XBOX-ra bármilyen emulátor?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondta, hogy a JTAG-es és RGH-s xbox-okban van xbox classic, snes, wii, és ps3 emulátor (a ps3-at valahogy nem tudom elhinni). Az lenne a kérdésem, hogy tud-e ezekről bárki bármit? Hogy tényleg van-e, kell-e hozzá valami, vagy hogy kell használni ezeket? (Engem a legjobban a wii emulátor érdekelne.) Előre is köszönöm a válaszokat :)

2014. máj. 9. 07:39
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, és 360-as xbox-ra gondoltam. :)
2014. máj. 9. 07:40
 2/4 anonim ***** válasza:

ps3 tuti kamu, túl erős a hardver, ennyivel még az xbox360 se bír el :D


wii felesleges, az eredeti kontrollerek nélkül a játékok nagy része élvezhetetlen lenne a motion miatt


snes, nes, arcade, n64, psx, talán ps2 szóba jöhet

a kicsikkel nincs gond, de a nagyobbaknál komoly grafikai gondok is előfordulhatnak,hiányzó modellek, rossz textúrák stb stb


egy szó mint száz, emulátor csak a retro játékokhoz érdemes, egyébként jobb a külön konzol

2014. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de működhet a wii? (pl One Piece játékokhoz, ahol nem kell g szenzor)
2014. máj. 9. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:

emulátor függő is. egy emulátor esetében sok minden a processzort terheli ilyenkor.


egy próbát megér, veszteni valód nincs :D

2014. máj. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!