Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen MMO-t ajánlanátok?

Milyen MMO-t ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Két haverommal akarunk játszani vmi MMO-n és a lényeg az lenne hogy legyenek látványos skillek, jól kinéző karakterek, szép grafika és a fő lényeg hogy lehessen benne nagyokat baromkodni. Lehetőleg mostani játék legyen, ne legyen túl régi.

KIVÉTELEK: wow,metin2(viccnek is rossz), gates of andaron, tera, lineage, aion, mu online, age of wushu meg ezek.



2014. máj. 6. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
DC Universe Online. A leírtak alapján tetszene neked! Le tudod szedni az oldaláról is és steam-en keresztül is. (ingyenes)
2014. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
utálom a szuperhősös szarokat. Egyéb ötlet?
2014. máj. 6. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt tolom MMORPG-t meg régen Metineztem de kár volt arra pazarolni az időt! :D
2014. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

FF14: A Realm Reborn

Wildstar Beta (május 8-18ig lesz béta, utána megjelenik majd)

Age of Wulin(lehet azt szántad wushu-nak)

2014. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
GTA V Online, ha megjelenik :D
2014. máj. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy ha neked jó a fizetős játék akkor a TESO (The Elder Scrolls Online). Én erősen gondolkozom rajta hogy elkezdem!
2014. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!