Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történt? (sims3)

Mi történt? (sims3)

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 napban elég sokat játszottam vele, kb. óránként mentettem. Ma reggel mikor menteni próbáltam, azt írta ki, hogy probléma lépett fel, próbáltam többször is de mindig ezt írta. Játszottam tovább, hogy hátha később el tudja menteni, de nem. Az utolsó próbálkozásomnál nem írt ki semmit, csak mentett de órákig. Kiléptem, újraindítottam a gépet és most megint elindítottam de az egész család eltűnt amivel eddig játszottam. Ez miért lehet? Előfordult már mással is?
2014. máj. 6. 13:14
 1/2 anonim válasza:

Sérült a mentésed sztem. Ezt már nem lehet megjavítani. Kezdj új játékot.


Bár ha eredeti a játékod és tudsz angolul akkor megpróbálkozhatsz azzal, hogy írsz az EA supportnak, hátha tudnak segíteni. De sok reményt nem fűz hozzá.

2014. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
akkor is előfordul ha túl sok minden van a simed hátizsákjában dobj ki mindent és aztán próbáld meg ha nem megy van még egy tippem szólj mivan leírom azt is :)
2014. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!