Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek tetszene ha a következő...

Nektek tetszene ha a következő Call of Duty ismét a 2. világháborús környezetbe térne vissza? És a németeket lehetne irányítani?

Figyelt kérdés
nos tehát a következő call of duty sajnos nem világháborús lesz, hanem a jövőben fog játszódni, és amint láttam, nem mindenkinek nyerte el a tetszését. Szóval milyen lenne ha megint visszatérne a világháborús helyszín, csakmost a németek szemszögéből? És mondjuk olyan elitcsapatokat irányítanánk mint Afrika korps, Grossdeutschland, Leibstandarte Adolf Hitler, SS Das Reich, Panzer Lehr, Totenkopf SS, Fallschirmjager stb. Én személy szerint örülnék neki, hiánypótló játék lehetne!

2014. máj. 4. 21:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2%

Az SS egységek főleg amiket te felsoroltál kegyetlen mészárlásokat követtek el.

Ezeket is belevennéd a játékba? Hogy hogy gyilkoltak le egy teljes falut franciaországban mert azt hiszik vannak ott partizánok? Mondjuk szerintem benne lehetne hogy hogyan erőszakolunk meg egy nőt a faluban, vagy hogyan loccsan a feje a gyereknek a földön. Minél nagyobb a vértócsa annál több XP...

[link]


Gondolkozz már el kicsit.


Az Afrika korps-al semmi problémám nemlenne. Rommel zseniális hadvezér volt, és a Fallschirmjager is elég izgalmas lenne mondjuk krétán.


De az SS... viccnek is rossz.

2014. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

1.

Jah mert az oroszok olyan rendesek voltak.

Vicc a hozzáállásod.

2014. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
háború volt, mindenki kegyetlenül mészárolt mindenkit, csak a győztesek elhallgatják saját bűneiket vagy hőstettként tüntetik fel
2014. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2%

Jaj haggyál már bmeg... marhára rühellem az oroszokat is mert ugyanolyan tetvek voltak...


De attól még az SS diviziok is tetvek voltak és nem kellene hősként ábrázolni őket.

2014. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes itt senki se ábrázolta őket hősként.Csak az oroszokról hallani.A "hős felszabadító hadsereg"
2014. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Jah, mert az Amcsik nem romboltak porig egy német várost feleslegesen, ahol csak civilek voltak, és a háború is eldőlt már, meg nem dobtak FELESLEGESEN 2 atombombát Japánra, mikor már így is eldőlt, hogy ki nyer ott, szóval gondolkozzál már ember, és még meg sem említettem az oroszokat, akik talán a legrosszabbak voltak, vagyis inkább Sztálin... Na, de a témára, én a CoD sorozatban CSAK a 2. vh sokat szeretem, ha solo akkor az 5, ha multi akkor a 2. Szóval imádnám, HA normális játékot dobnának össze, amit eléggé kétlek, mert nagyon elkurvultak. Jah meg, egy Amerikai játéknál ne számíts már rá, hogy pont a nácik szemszögéből játszódna...
2014. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy háborúban mindenki rossz, főleg a 2. ban...
2014. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Jolvan akkor védd az SS-t. Lehet vitatkozni meg nyomni a barom dumát de attól marhára gyilkolták a civil lakosságot...

Ahogy az oroszok is..... Egy szóval sem mondtam hogy nem... Sőt a németekkel sincs semmi bajom... De azért maradjunk már a jóizlés határán belül.. és hagyjuk már ki a tömeggyilkos dolgokat..

Van csináljunk egy játékot mindjárt Mengelével a főszerepben...

2014. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
a kérdésre válaszolva szerintem már semmi értelme a call of duty játékoknak, kiadják ugyan azt a játékot minden évben, nem rossz játék, csak már kicsit uncsi, már nem csak a bőrt hanem a húst is lehúzzák róla ahelyett, hogy előállnának valami újjal. Persze sok cég megcsinálja ezt egy régi jól bevált játékukkal, ha tetszett az embereknek addig csinálnak belőle új részeket az előzőt alapul véve amíg van rá igény, kevés energiabefektetés, sok pénz.
2014. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
70%
Elsőke és Usa mivel volt különb?
2014. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!