Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 Kontroller nem működik?

PS3 Kontroller nem működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kb 3 hónapja használom ps3 wireless controllerem,viszont csak 1-2 napja használom usb nélkül.Azóta egyszer töltöttem viszont ma teljesen lemerült semmi nem világított,nem villogott,felraktam usbvel töltőfejjel konektorba,pc-n is megpróbáltam de sehol nem megy.

Egyszer sikerült újraindítanom a hátán a kis gombbal,viszont azóta megint kikapcsolt és most már újraindítani sem tudom.

Mit csináljak?



2014. máj. 4. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem azért, de én általában csak a PS-ben töltöm a kontrollert. Ha jól tudom, az sem mindegy, hogy milyen usb-t dugsz a ps3-ba és a kontrollerbe. Talán azért kapcsolt ki, mert lemerült. Olyan nincs, hogy nem villogott, mert az esetek 100%-ában lemerüléskor szokott villogni, viszont akkor lehet, hogy tönkrement. Bár reméljük, hogy nem..
2014. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TaKy99 ***** válasza:

A Sony az USB csatlakozóit az USB szabvány szerint szereli (Nem úgy, mint anno a Nokia), azaz bármilyen szabványos USB töltőről töltheted.


A kontroller hátulján a kis reset gombot nyomd meg egy kiegyenesített gem kapoccsal (érezni lehet ahogy kattan amikor megnyomod) majd dugd be a PS3-ba 2-3 órára, hogy töltődjön, majd kapcsold be, hogy szinkronizáljon. Ha nem kapcsol be, akkor húzd ki az USB-t és ha még garanciális, akkor vidd vissza oda ahol vetted, ha meg nem akkor vidd el egy szervizbe, de valószínű, hogy venned kell egy újat, mert javítani, akkumulátort cserélni sajnos nem nagyon éri meg...

2014. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TaKy99 ***** válasza:

Nem akarlak hülyének nézni, csak közben felmerült bennem, hogy ha 3 hónapig vezetékkel használtál egy vezeték nélküli eszközt, akkor nem nagyon érthetsz hozzá.


Tehát csak a tisztázás érdekében, a kontroller közepén található PS gobbal kapcsolod be a kontrollert. Reset után, vagy ha egy másik gépen használtad a kontrollert, akkor először mindíg USB-vel kell csatlakoztatni a PS3-hoz, majd megnyomni a kontroller közepén lévő PS gombot. Ekkor szinkronizál. Ezután már lehúzhatod az USB-ről. Ha a kontroller egy idő után kikapcsol (Hogy nem merítse az akkut, akkor a PS gombot megnyomva tudod bekapcsolni...

2014. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!