Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ilyenkor GTA V küldetésnél...

Ilyenkor GTA V küldetésnél mit lehet tenni? Többi lent

Figyelt kérdés

Annál a küldetésnél vagyok, hogy kell beszerezni maszkot, kukás kocsit meg még valamit. És beszerzek mindent maszkot stb. És nem tudom elkezdeni a küldetés nevet "Blitz play"

és ilyen maszkot vettem különbőznek remélem nem baj.

- Michael: Majom

- Frenklin: Koponya fejes

- Trevor: Ördögös



2014. máj. 3. 18:24
 1/2 anonim válasza:
Igen ez nekem is volt fogj egy jókocsit mondjukegy terepjárót vagy valami ilyesmi viddegy mezőre és hagyd ott aztán szállj kikocsibol és kész. Vagy viheted erdőbe vagy a semmi közepére
2014. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egy 4személyes kocsit kell keresned, beállnod vele pl. egy parkolóba, (írni fogja, ha nem tetszik neki a hely), ha jó neki a hely, még ne szállj ki a kocsiból, a telefonodon fel kell hívnod vagy Lester-t, vagy Franklin-t, vagy a többi tagot, (lehet, hogy lester nincs is benne, már régen csináltam a küldetést) ha felhívtad, telefonálás helyett egy Mark Getaway feliratot, (vagy hasonlót) ad ki, arra menj rá, és utána kiírja, hogy hagyd el a kocsit
2014. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!