Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek is bugol a steam?

Nektek is bugol a steam?

Figyelt kérdés
mert nekem ellégé

2014. máj. 2. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy leírtad mi a hiba...
2014. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1: Az hogy szarok a szerverek és non-stop küldi a különböző error code-okat. Igazából mostanában az lenne az újdonság, ha rendesen működne minden funkciója.
2014. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Napi szinten használom, több játékkal is játszok, de semmi ilyet nem tapasztaltam. Ma egyszer nem engedett fel egy szerverre.
2014. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Játékok általában mindig elérhetőek, mert ha nem így lenne, akkor rohadt sokan panaszkodnának, azonban az egyéb funkciók, mint a piac, csere rendszer, steam közösség stb. napi szinten lehalnak és használhatatlanná válnak. Tegnap engem ledobált a steam friends, steam restart után meg kb. 10 percig el se indult a steam, mert nem tudott csatlakozni normálisan a szerverekhez.
2014. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyennel se találkoztam :)
2014. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én se, és a haverjaim se szóltak (pedig olyan bal**szok, hogyha valami nem működik rendszergazdai futtatással, akkor Google helyett hozzám fordulnak...), szóval lehet, hogy nálatok van a hiba.
2014. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem nálunk van hiba. Konkrétan felmegyek csézni egy szerverre és 24 főből mindenki panaszkodik, hogy megint szar a steam. Inkább ti vagytok szerencsések, ha nektek minden hibátlanul működik. És sajnos nem csak hazai a probléma, mivel napi szinten trade-elek külföldiekkel. Pár perce éppen egy kanadai sráccal és mindkettőnknek szar volt, beletelt 5 percbe mire végre normálisan betöltötte és nem valami error-t dobott.
2014. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!