Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem lehet minecraft...

Miért nem lehet minecraft nevet választani?

Figyelt kérdés
Az miért lehet hogy minecraft.neten mikor nick nevet akarok választani mindenre azt kapom hogy nem elérhető? asdasdjhsdfksdfj még egy ilyenre is. -.- Mintha minden foglalt lenne.

2014. máj. 2. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit szeretnél az foglalt, ilyen egyszerű, más előtted gondolt arra.

Találj egyediséget a nevedben, vagy találj ki olyan nevet ami már van csak a végén más karakterrel.

2014. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

aasd23232354456jsdkjfij ha ilyen létezik akkor én orbán vikotr vagyok. még is taken

vagy akár erre is 234ksdjflkjsdfj3j5

több milló felhasználó ide vagy oda nem hiszem hogy mind foglalt

2014. máj. 2. 16:19
 3/4 Boorya. válasza:

Szerintem rossz helyen próbálod.. Nekem is ugyanez volt a problémám, szintén a pont net oldalon, és aztán mondta egyik ismerősöm, hogy mert te hülye, nem veszed észre hogy meg akarnak vetetni veled valamit? :D És tényleg, lejjebb görgettem és láttam hogy valami mastercard meg miegyéb volt ott, hogy melyikkel akarok fizetni, az oldal alján pedig hogy ennyi és ennyi pénzbe kerül :) Ugyanez az ismerősöm ekkor mondta, hogy ő úgy tudja, hogy már nem lehet (vagy csak nem így kell (?)) nicket választani, mert az régebben volt opció, amikor még nickkel és jelszóval kellett bejelentkezni, ma pedig már e-maillel és jelszóval. Nekem ez mondjuk kicsit fura, de azóta se találtam sehol a nick lehetőséget, szóval maradok Steve szerintem. :) Egyelőre..


Remélem tudtam valamit segíteni, vagy legalábbis infót adni, hogy nem csak neked nem működik a mindenféle buta fantázianév :D

2014. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A megoldás az volt, hogy egy idő után letiltott az oldal csak net újra csatlakozás oldotta meg, azóta már játszom
2014. máj. 3. 01:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!