Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim magyarosítása?

Joco92 kérdése:

Skyrim magyarosítása?

Figyelt kérdés

Le töltöttem a játékot és utána a magyarosítást. A játék fut de a magyarosításra ezt írja ki ?


An error(-5001 : 0x80070002) has occured while running the setup.

Please make sure you have finished any previous setup and closed other applications. If the error still occers, please contact your vendor. .


Nem tudok angolul.



#Skyrim #skyrim magyarosítása
2014. máj. 1. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy a játék verziója fel van - e patchelve arra a verzióra, amit a fordítás igényel (fejből már nem tudom). A hibaüzenet azt írja viszont, hogy a telepítés közben adódott probléma, és hogy győződj meg róla, hogy minden ezelőtti telepítés véget ért-e.
2014. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Error Code: -5001 : 0x80070002

Error Information:

>SetupNew\setup.cpp (142)

PAPP:

PVENDOR:

PGUID:

$

@Windows Vista / Server 2008 Service Pack 0 (6000)

IE Version: 9.10.9200.16866

2014. máj. 1. 14:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy megy telepítésem és nem tudom leállítani mert nem is megy! De akkor mit csináljak mert csak azért töltöttem le hogy magyarul játszhassak vele. Esetleg tudtok egy olyan linket adni amin ott van a pecsh és a magyarosítás +full game
2014. máj. 1. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!