Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudok kirakni egy nem...

Hogy tudok kirakni egy nem hagyományos, hanem mintás 3x3 Rubik kockát?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen reklám kockám, amikor elkezdtem kirakni, rájöttem, hogy nem fog menni, mert a közepén is forog a minta tehát a középső kockát is mindig figyelni, illeszteni kell. Nem vagyok nagy Rubik kockás, csak lelkes amatőr. Van valakinek tippje, esetleg valami tutorial youtube-on az efféle kockák megoldásához?

2014. ápr. 29. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Rakd ki először úgy, mint egy sima 3x3-masat, úgy, hogy közben nem törődsz a közepekkel, majd a végén, mikor már ki van rakva, de a közepek nem jók, akkor van rá valami algo, amit most nem tudok. Arra emlékszek, hogy ha egy közép 180 fokban van elfordulva (és nem 90), akkor két T PLL-lel helyreáll. De más PLL is működik, csak kétszer kell megcsinálni.
2014. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2014. máj. 1. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!