Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem lehet trónok harca...

Miért nem lehet trónok harca társasjátékot rendelni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Utánanéztem, kerestem, de csak angol nyelvűt találtam, ami meg nem a legjobb, mert nagyon drága, a többi pedig nincs raktáron, esetleg nem tudjátok, hogy miért?

2014. ápr. 28. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanannyinak kéne legyen az ára nyelvtől függetlenül... melyik honlapon nézted? Magyarul megjelent egyáltalán? A Szellemlovastól vedd (már ha budapesti vagy), mert ott általában minden olcsóbb. Ott is csak angolul van, de nem tudom, hogy az miért nem jó neked (kivéve, ha nem tudsz angolul). Én mindig is jobban szerettem a játékokat/filmeket az eredeti nyelvükön (legalábbis ha az angol :D).

Amúgy meg nem lehet hogy valamilyen Card Game-et néztél, ami nincs raktáron, és azért olcsóbb (ha olcsóbb)?

2014. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az angol megy, csak sokallom az árát, mert ajándék lenne
2014. ápr. 28. 21:21
 3/4 A kérdező kommentje:
de köszi ez egy jó bolt
2014. ápr. 28. 21:21
 4/4 A kérdező kommentje:
:)
2014. ápr. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!