Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Diablo 3 PC játékot használ...

Ha Diablo 3 PC játékot használtan veszek, akkor mi van?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Demo verziót és annyira megtetszett, hogy mindenképp szeretném megvenni és tovább játszani vele. Csak ezt az account részét nem értem, hogyha arra a CD-re már létrehoztak egy accountot, akkor mi van? Nekem továbbra is azt kell használnom, vagy majd csinálhatok újat? Előröl kezdődik a játék, vagy hogy megy ez? :D


Elnézést a sok hülye kérdésért, csak nem nagyon értek hozzá.



2014. ápr. 27. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Uhhh, ennyire ez nem bonyolult. Ha megveszed újonnan, kapsz egy kódot, aktiválod és foyltatod ott, ahol abbahagytad.

Ha használtan veszed, akkor az azon az accounton lévő karakterekkel tudsz tovább játszani, de újat is létrehozhatsz, viszont ezt nagyon könnyű visszalopni, nem érdemes használtan venni, ez az egyik. A másik, hogy a karakterek nem a CD-n vannak!!!! A cd-n csaka program van, de fölösleges megvenni, bőven elég a digitális kódot megvenni, aktiválni és le lehet az egész programot internetről tölteni.

2014. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Sajnos én ehhez teljesen hülye vagyok :(
2014. ápr. 27. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is használtan nem tudsz venni...vagy ha mégis jó esélyel átvernek... ugyanis ha egy lemezt valaki felrak a benne lévő kóddal akkor az a ő blizzard accountjához fog tartozni....azt meg nem valószínű hogy valaki eladja....

főleg ha nem csak a dio3 van meg neki rajta...

Ha tényleg tolni akarod meg kell venni eredetibe...és ajánlom vegyél hozzá egy blizzard authetnticatort...


ami a többi kérdésedet illeti, a wow-ból kiindulva mondom, nem kell előlről kezdeni a játékot folytathatod azzal a karakterrel, de újat is kezdhetsz

2014. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!