Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik volt az első 6300...

Melyik volt az első 6300 champetek? League of Legends?

Figyelt kérdés

És miért pont őt vettétek meg?

És hogyan voltatok/vagytok megelégedve vele??



2014. ápr. 27. 09:54
 1/9 fecske35 válasza:

Jinx

Azért vettem meg mert kipróbáltam amikor free volt és ugy gondoltam hogy ez a legjobb ADC karakter.

Amúgy teljesen meg vagyok vele elégedve :)

2014. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

most több mint 6300 ip-m van, szóval nem tudom mi tévő legyek...

lehet, hogy összespórolok kb 10 kilóig, és azután veszek 2 champet(rivent már meg akartam venni, de olyan közel voltam a 6 kilóig, hogy inkább spórolok,)

Volibearhez mit szóltok?? Igaz csak egyszer játszottam vele, de nekem bejött.

És ezek közül: Fiora, Elise, Zyra, Jinx, Nami, Vi, nektek mely champek jönnek be?? Megérik a pénzüket?

Dariust nem említettem, mivel szerintem nem ér meg 6300-at. Nem rossz champ, de annyit nem adnék érte.

Vi-vel még nem játszottam, a többi említett champpel igen.

Tudom mindegyik más lanen jó, de mégis melyik a favorit?

Elise nekem nagyon tetszik, mivel nagyon gyorsan tudok vele fejlődni, általában első szoktam lenni, aki eléri a 18-as szintet, pedig szinte csak a jungleban vagyok.

2014. ápr. 28. 17:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, mi pont Dariust vettük meg először. (Osztott account.) Nem én játszom vele, barátom mainje, ő meg van elégedve vele. Ha neked nem éri meg a pénzt, akkor persze nem javaslom.

A felsoroltak közül talán Fiora, de csak azért, mert ismerek egy piszok jó játékost, akinek ez a mainje és brutálisan tolja.

2014. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fiorat meg fogom venni, de nem most.

Jinx meg pont ezen a héten free, szóval kipróbálom és majd meglátom melyiket veszem meg.

2014. ápr. 29. 07:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én első 6300-as champ-em ziggs volt.

Hogy miért?

Minden lane-en megállja a helyét és szerintem fantasztikus élmény vele játszani. ( még supportnak is láttam amikor free volt)


q: kidob egy bombát ami szépet sebez

w: ledob egy TNT-t és ha felrobban le stunolja + elrepíti az ellenfelet ( érdemes az enemy alá dobni, úgy hogy feléd legyen közelebb. Ha felrobbantod, akkor betud repülni

torony alá. Utána csak egy lassítás és máris free kill )

e: Lassító bombákat helyez ki

r ( ulti) : Kb az 1/3-ad mappon egy meghatározott helyre kilő egy hatalmas bombát ( menekülő ellenfelek ellen tökéletes)

2014. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ziggs tényleg jó, múlthéten én is arattam vele az ellenfeleket...
2014. ápr. 30. 16:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Ziggs volt az első és most vettem meg fizzt (így ő a második) mindkettőt tudom ajánlani, mindkettő remek mides, bár egész más stílus :)
2014. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Diana.

Nagyon megtetszett, amikor free volt, nagyon jól ráéreztem, szerintem a Q markja az enemyre nagyon jó dolog, mert utána cd nélkül ugorhatsz rá az ultival.

Eleinte meg kellett szoknom, meg sokszor félrement a Q (néha persze még most is:D), de az elejétől kezdve smartcasttal használom (nem látom értelmét a másiknak).

2014. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zseZsomi válasza:
Az én 1. 6300champem Rengar volt akkoriban nagyon tetszett az ugrálása... 2.nak syndrát vettem meg.A te flesoroltjaid közül én fiorát venném meg.habár õ elég op.Ha nekem most lenne 6300ip-m tuti hogy zedet vagy aatroxot vagy fiora-t venném meg
2014. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!