Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V meddig huzzák még?

Kisssss kérdése:

GTA V meddig huzzák még?

Figyelt kérdés
sziasztok azt szeretném megtudni hogy valaki nem tud valami infót vagy hírt hogy jelenik e meg pc-re a gta v mert én minden nap olvasok utánna és mindenhol mást irnak valahol 1 év múlva valahol már tavasszal és valamelyiken meg azt irja akkor adja ki a Rockstar ha lesz elég érdeklödő de mind1 valak itud valami hivatalos HIVATALOS információt a megjelenésérőll? előre is köszi
2014. ápr. 26. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy egy információt sem tud senki, kivéve a Rockstar. De ők nem mondanak semmit. Idáig az összes GTA körülbelül fél évet késett pc-re.

Igazából én a GTA V miatt vettem ps3-at, így nem is zavar. :D

2014. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

A Rockstar vezérigazgatója és a GTA sorozat egyik készítője is nyilatkozott az ügyben, azt mondták nem adják ki PC-re a játékot mert az utóbbi időben a gyakorikerdesek.hu nevű oldalon túl sokszor tették fel ezt a kérdést

azt is mondták hogy viszont kiadják Wii U-ra csak hogy bosszantsák a PC-seket

2014. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem fog kijönni
2014. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a 2. kommentelőnek nagyon nagy a humor érzéke de én komolyan kérdeztem az első és a harmadik kommentelőnek köszi akkor be kell szerezek egy ps3-at :D :D NEM várok én :D
2014. ápr. 26. 17:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem jelenik meg PC-re. Ez már biztos.
2014. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 tényleg? biztos? mondott ilyet a Rockstar? nem igazán. akkor meg mi alapján jelented ki ilyen biztosan? -.-
2014. ápr. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egy nem létező dolgot miért kéne bejelenteni, hogy nem lesz?
2014. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát ezt mondom szerintem meg lesz mert akkor a Rockstar nagyot bukna azzal hogy nemlesz mert lemerném fogadni hogy a világ több mint fele még mindig pc-s felhasználó és szerintem nem fog kihalni a GTA pc-n nekem ez a véleményem
2014. ápr. 27. 10:54
 9/12 A kérdező kommentje:
és nem volt olyan kijelentés hogfy sajnáljuk de nem fogjuk más portra kiadni a GTA V-öt vagyis nemigaz amit álliítol
2014. ápr. 27. 10:56
 10/12 anonim ***** válasza:
#7 semmi baj, majd max fizikai munkából fogsz megélni
2014. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!