Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltött pc játék, gépre...

Letöltött pc játék, gépre telepítettem, de a játék futtatásnál nem fogadja el a lemezt. Miért nem? Ki tud valamilyen trükköt, vagy átmásolást?

Figyelt kérdés
letöltöttem a mysims játékot (a pc verziót). kódot is találtam, úgyhogy rá tudtam telepíteni a gépre, de nem fogadja el az írható lemezt mikor el akarom indítani ajátékot. Ha valaki foglalkozott már ezzel a témával, kérem írjon.

2014. ápr. 25. 18:20
 1/3 anonim válasza:
ki kell crackelni beirod a játék nevét google ba és utána iros crack letöltése letöltöd bemásolod az .exe filet oda hova feltelepítetted a játekot! enjoj :)
2014. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
átmásoltam a cracket a gépre, de aztán azt írta ki, hogy a program nem indul el, mert az MSVCR80.dll hiányzik a gépről. letöltöttem, de utána is ugyanazt írja ki
2014. ápr. 26. 21:14
 3/3 anonim válasza:
hat akkor nemtudom mi lehet a baj tolds le mashonnan vagy masikat de amugy ajanlom az xbox- 300 forint egy dupla retegu dvd es csak ki kell irni ami nem tul bonyolult dolog de ha ott nem megye valami ott biztos hogy tudok segiteni :)
2014. ápr. 27. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!