Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Direkt nem optimalizálják...

Direkt nem optimalizálják rendesen a world of tanks-ot?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít, hogy egy ilyen játékhoz mint a WOT, rohadt eros gép kell.nem hiszem el, hogy nem kepesek optimalizalni, hogy annak a szerencsetlen fasnak ne kelljen mar egy minimum 180ezres gepet vennie. Majd jon a 9.0 havok engine meg a 2 procis tamogatas.. na hol van??? Bezzeg HD tank moddelekre volt idejuk, azzal is novelve a gepkovetelmenyeket... valaki megmagyarazna???

2014. ápr. 24. 01:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Minimum 180ezrest, hogy MINIMUM grafikan fusson
2014. ápr. 24. 01:29
 2/19 anonim ***** válasza:
Na igen,ez egy nagy hülyeség...Pl az én gépemen a WoT nullgrafikán megy kb 40fps-sel,a Crysis 3 meg a Battlefield 4 meg fullgrafikán hibátlan laggmentes 30-40fps-sel.
2014. ápr. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Azért így csinálják, hogy vegyél egy másik gépet. Kifejezetten van 1 fajta gépösszeállítás, amire dolgoztak, a többi meg annyira nem érdekli őket. De ez sok játéknál így van, ne hidd, hogy csak a WoTnál.


Én AMD-s procival érzékelem ezt, nagyon sok játékot direkt Intel procira csinálnak, és AMD-re nincs optimalizálva, ezért kell sokszor low grafon tolnom dolgokat, miközben a medium vagy a full graf is simán elfutna (Lásd pl Guild Wars 2, annak is 1 kalap kaki az összerakása).


Online tömegjátékoknál ez szokott menni, mert ha minden specifikációra meg akarnák csinálni rendesen, akkor + 2-3GB a játék meg tömérdek munkaóra. És ezt persze ki kell fizetni a programozóknak stb. Inkább letojják.

2014. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Azért nem optimalizálják, mert nem lehet ennél jobban, csak végtelen erőfeszítések árán és az eredmény nem lenne látványos. A játék jelenlegi motorja alkalmatlan a további fejlesztésekre, már a 2 magos dolog is igen komoly teljesítménynek számít (nem tudom, hogy van-e már, december óta nem játszok :P). Akkor lesz nagy változás, amikor bevetik végre az új motort, de az szerintem 1.0-ban lesz, amikor hivatalosan elkészül a játék.
2014. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Laptopról játszom úgyhogy a fullos beállítások felejtősek nekem....

De erős közepes improved graphicson játszok...

és 9.0 óta ugrott vagy 10 fpst a játék :D

Hol van a multi core támogatás? Töltsd le a 9.0át... benne van.... de a grafikát az nem befolyásolja....

A havoc pedig max 5 patch múlva jön.....

És még annyit hogy a 180 ezres gép.... az kb. egy belépő szintű gémer pc manapság...

2014. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Még annyit hogy a fölöttem szólóknak igaza is van meg nem is....

a big world engine amit használnak... nem directxet használ...ezért nehézkes optimalizálni...

Hogy mért nem azt használ? Mert annyi gépet és tájelemet ...és későbbiekben akkora méretű mappokat mint a warshipsben lesznek nem lehet megcsinálni jelenlegi "mainstream" grafiakia motorral úgy hogy minnél több ember játszhasson vele.... értsd gyenge(ébb) gépeken is elfusson....

És ez nem lesz lecserélve.... :D mit gondoltál? újra kéne írni a teljes játékot az elejétől...

szerintem te a havocra gondoltál és az csak a fizikán fog dobni ez egy kiegészítő motor csak.... sok lövöldözös játékban pl ez biztosítja a rongybaba effektust.


És még egy gondolat a kérdezőnek... milyen géped van? csinálnál egy screenshotot a grafikai beállításaidról?

2014. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Végre eljutott arra a szintre a WoT, hogy a 3 éves laptopom mind a 2 magját kihasználja a játék. Csak az a gond, hogy mióta játszok, egyre lejjebb kellett vennem a grakikát, hogy jól fusson, és 9.0 óta játszhatatlan lett a játék.
2014. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát utolsó...


a játékok fejlődése mindig is gyorsabb volt mint ahogy egy ember új számítogépet tudjon/akarjon vásárolni...

2014. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Phoney ***** válasza:

Ugye az a fajta gémer vagy, akinek a „fusson” = natív felbontás és 50 FPS?


Most nem akarok azzal jönni, hogy milyen lassú laptopon nyomtam 2 évig, mert azon tényleg nem futott normálisan, de ha neked csak 180 ezres gépen játszható minimum grafikán, akkor nálad valami nagyon nincs jól.

2014. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!!!


Kerdeseim: 1.ha nem optimalizaljak a jatekot akkor egyre kevesebb lesz a jatekos es a premium fizeto mert egyre nagyobbak a gepkovetelmenyek es a minimum grafikan jatszok kiesnek, es gondolom a wot jatekosainak 50% minimum grakikan jatszik, de ha nem, egy hatalmas reszuk igen es ha oket kiejtik akkor a beveteluk is csokkenti fog sulyosan, szoval... ezen nem gondolkodnak el?


2.a wot messze nem ugy nez ki high grafikan sem mint egy battlefield 4 megis a rendszerkovetelmenye merfoldekkel magasabb... ezen nem gondolkodnak el??

2014. ápr. 24. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!