Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak így lehet befejezni?...

Csak így lehet befejezni? (Mass Effect 3)

Figyelt kérdés

Úgy lett vége a játéknak, hogy Shepard bemegy a sugrába, mint később kiderül Anderson is.

Aztán lelöjjük a rejtőző fickót, Anderson meghal.

A 'gyerek'kel beszélünk, és végülis kiirtok minden életformát?

A videóban az látszott, hogy ez a sugár végigmegy mindenen és a Földön nem csak a kaszások, de az emberek és elégnek, meghalnak.

Ez lenne az egyik kérdésem, hogy lehet e ezt máshogy csinálni.?

Pár részletet nem értek, remélem erre is választ kapok:

-a végén a gyerek beszél egy férfivel, és azt vettem ki, hogy ez régen történt!? Nem igazán értem, meg hogy kérlek mesélj Shepardrol még..

ELőre is köszönöm a válaszokat


2014. ápr. 23. 18:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Még 1 kérdés, van akármilyen olyan befejezés, ahol Shepard túléli?
2014. ápr. 23. 19:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha odafigyelnél is arra, amit olvasol, játszol?


MINDENT elmagyaráznak a végén, a gyengék kedvéért.

2014. ápr. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Neked se ártana ha odafigyelnél. Nem ez volt a kérdés.
2014. ápr. 24. 05:41
 4/4 DarkStarkiller ***** válasza:
A mass effect 3-nak valójában több féle befejezése van mint az összes többi rész végén, spoiler miatt nem szeretném leírni, ha tudni akarod nézd meg youtube-on hogy ''mass effect 3 all ending''. És sajnos ezek közül Shepard 1 kivételében mindben meghal, a kivételben pedig eltűnik, szóval biztos túlélésről nincs befejezés. Remélem segíthettem :)
2014. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!