Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki végig tudta játszani a...

Aki végig tudta játszani a Miami Nights: Singles in the city című játékot, azokhoz szól a kérdés: mit tegyek?

Figyelt kérdés
Joeytől kaptam egy üzenetet:"You are now a jetsetter. Keep it up, and you'll just go higher... Make new friends ,and keep exploring!" Az üzenetet kb. értem, de hiába van 105 barátja a karakteremnek, nem történik semmi. Kérlek, segítsetek! A barátnőm is ezzel játszik, és ő sem tud továbbmenni. Rengeteg külföldi fórumot böngésztem végig, de mindenhol tanácstalanok voltak. HELP!!!
2009. dec. 23. 13:42
 1/2 anonim válasza:

én már végig jáccottam :)

az azt jeletni hoy vége a játéknak vagyis nem kapsz több utasítást semmit hanem önállóan csinálhatod tovább ajátékot.

nem függesz semmitől sem :)

amug yimádom egyszerűen amiami new york las vegas nightot (L)

4ever :)

2010. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jujj, köszi! én is imádom az összes night játékot. na, erre nem gondoltam volna... köszi még1x!
2010. júl. 24. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!