Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims freeplay-ben hogy...

A sims freeplay-ben hogy tudok összehozni két simet, mert már megkaptam a feladatot csak nem értem hogy hogy kell?

Figyelt kérdés
Léci részletesen írd le . Köszi :)

2014. ápr. 22. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
2 sim beszélget 1lépés sokat kell bélgetniüek hogy meg ismérjék egymást !! Asztán többet akkarsz játsz vele csikizd mondj neki viccet jác velle piros pacsit.... Aztán ha sikerűlt jobban megismerni egymást lehet fölrtölni..bókolj neki adj szerenádot STB aztán már romantikusabb dolgot is lehet csinálni :D hogy ha úgy látod vagy ha megnézed hogy a simed menyire kedvele jöhet egy kis hancur :D ezt úgy tudodmegcdinálni hogy relaxálsz egy ágyra és meg kéred a simet hogy "csatlakozon" melléd fekszik aztán rányomsz a simre és ölelés és ha ez meg van jöhet egy csók ha azis meg vanutána jöhe a hancur "etye petye" aztán ha ezis megvolt 1-2 nap után megkéred hogy költözön hozzád és hogy legyen az élet társad jöjön hozzád !! Ha hozzád költözöt a sim akkor te is írányíthatod ! ;) nagyából ennyi :D good games :) remélem egy zöld pacsit azért kapok :D hogy ha segítetem :D, ja és bocsi a helyes írási hibáért :)
2014. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi , nagyon sokat segítettél :-) . Ment a pacsi :-)
2014. ápr. 23. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:
;)
2014. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!