Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen karaktert kezdjek? (wow)

Milyen karaktert kezdjek? (wow)

Figyelt kérdés

Tauri wow-on játszom amin most 3.3.5 van. Az első karim egy druid, nemrég lett 80as de annyira már nemtetszik. Most elkezdtem egy huntert de alig látok 80as huntereket uh kicsit elgondolkodtam h jó választás-e. Olyan karit akarok ami pvp-re bg-re és raidokon is jó lenne. Pár tapasztalatnak nagyon örülnék huntikról, milyen dps-t lehet nyomni, milyen talentel fejlődjek mi jó pvp-re pve-re stb.

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2014. ápr. 21. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a karakter jó, amihez értesz. Azért szar szerinted, mer tnem értesz hozzá. Rogyásig van a net tutorialokkal, leírásokkal, seégletekkel, oktatóvideóval, ha hülye vagy a kaszthoz, az nem a játék hibája. Tanuld meg használni.
2014. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hunterben pont az a pláne ha raidelsz vele hogy egy 25-ösbe max van 2-3 és lehet hogy sokat mondok, ezért lootkor nem 10 ember hajt ugyan arra a cuccra.
2014. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hunter egy baromi erős dps, és könnyű irányítani kezdőknek tökéletes. Az Elem Shaman is ilyen, vagy a retry pala.


Druid-ot nem írnám le, legváltozatosabb kaszt.

2014. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, #1, egy szó nincs arról h a druid szar lenne, csak azt, hogy annyira már nem tetszik.
2014. ápr. 21. 16:00
 5/9 anonim ***** válasza:
2: legalább ekkora istentelen nagy baromságot ne írj. A hunter lootja jó cement sámánnak,a kiegek rugónak, feral dps druidnak, a mainhand fegyverek tank druidnak, az offhand rugónak. Ennyit arról, hogy a hunter loot csak hunternek jó.
2014. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja a ranged fegyver meg jó még dps warinak, a trineket meg szinte az össes, nem spelles dpsnek.


Kérdező: van nem egy hunter, csak a taurit már rohadtul unja mindenki amúgy, a játékosállomány meg drasztikus minőségi és jelentős mennyiségi romláson ment keresztül az elmúlt 1-1,5 év során, mert a meglévő content hót unalom, cataclysmot végre tesztelik ptr-en, de mire játszható lesz élőben, az is minimum fél év, ismerve a drága jó tauri team munkatempóját meg amilyen "minőségben" dolgoznak.

2014. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

@18:12


Jó lehet hogy túloztam de azért neked sem kellett volna ezt olyan véresen komolyan venni. Emellett még mindig azt mondom hogy könnyebb egy hunterral lootot szerezni mint sok másik kasztal. Ha mondjuk swp-ből kiesett a Thori'dal akkor azt nem rugónak, warriornak adták oda...

2014. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
En is taurin játszok nekem most van egy hunter ami lvl70, hát hunterbol ense látok sokat de egy nagyon jo kari ugyhogy szerintem joválasztás :D mondjuk én azer kezdtem huntert mer mar untam a palát :D
2014. ápr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ink letöröltem az egész játékot úgy ahogy van :D

Túl sok idő ment el a semmire.

2014. ápr. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!