Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az amit ti kerestek egy...

C0r3 kérdése:

Mi az amit ti kerestek egy játékban?

Figyelt kérdés
Melyik játékkal játszotok? (Internetes,számítógépes) Előre is köszönöm a válaszokat. Kort és nemet írjatok (persze csak ha szeretnétek.

2014. ápr. 18. 21:44
 1/9 adhunter válasza:

Cod1 (már nem régen) Gta San andreas , counter strike 1.6

adok ipt ha kell privátba :D , World of thanks, warcraft 3 the frozen throne, Freemetin2 , Minecraft , FLIPPEr (nem próbáltam) ,

internetes: siegius arena (harcolni kell és fejleszteni kell a fegyvereidet.)

Életkor:14 NEM: Fiú szivesen a valaszt

2014. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak focit, és csak a gép ellen. Szeretem az ilyen fajta kihívást, szeretem az ésszel játszott, kombinatív összjátékot, a váratlan helyzeteket, amelyekre reagálni kell. No és magát a focit természetesen, amely némely játékban elég élethűen szimulálva van.
2014. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

WOT, GTA SA, Mirrors Edge, meg FIFÁZNI is FIFÁZ-nék ha lenne xbox-om. :D meg ha végre találnék valami használható linket amivel letudnám szedni gépre..


13/L

2014. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok: még anno, Metineztem, és Minecraftoztam jó sokáig:)
2014. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a játék élmnyt keresem :D -^- AMIN most játszom az godfhater,morrovind,fifa,maffia2
2014. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 vagyok az internetes az 8ball pool,goodgame empire 14/f
2014. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

csak is a warframe.Nem nehéz játék,sok magyar játszik,több pálya napi 10-15 event.

18/F

2014. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Játékmenet, meg hogy sok lehetőség legyen benne pl. Fallout vagy GTA. Most a Dead Island al játszok, meg a Dishonored, meg a CoD2 multival.
2014. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak annyit várok egy játéktól hogy engem lekössön, nem érdekel hogy rossz e a grafika, vagy unalmas e a játékmenete. Ha engem leköt, akkor boldog vagyok a gagyival is.
2014. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!