Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell online játszani...

Hogyan kell online játszani Age of Empires 3-at? Bővebben>>

Figyelt kérdés

Hali!

Sajnos nem vagyok tapasztalt az online játékok terén, de elszomorít, hogy egy általam nagyon kedvelt játékot ilyen nehéz megközelíteni online, pedig milyen jó meccseket lehetne játszani. Kérem valaki, aki ért hozzá magyarázza nekem el pár sorban érthetően, mi kell hozzá, hogy végre tudjak játszani (lépésről lépésre, mit kell letöltetni, milyen előfeltételeket kell biztosítani, stb). Pl. ESO accoun-ot hogyan kell szerezni? Egyáltalán vannak a magyar AoE-zók közül "ÉLŐ"-k?


Jó lenne válaszként azt kapni, hogy nem halt még ki ez a klasszis játék a magyarok körében. Köszönöm a választ!


2014. ápr. 18. 11:48
 1/2 lacska09 válasza:

Hát néhányan még játszanak a magyarok közül de nem annyian

viszont ha nem vagy eredetis hanem tört verziód van akkor nem lehet ESO account-od mert ahhoz kell egy használatlan CD kulcs(nekem sem eredeteiben volt meg a játék)

tört verzióval csak lanolni lehet :(

2014. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ez lehangoló. Egyáltalán nincsenek már akik napi szinten, rendszerességgel játszanak? Enélkül értelmét vesztettnek látom hogy egyáltalán játsszak online.

2014. ápr. 20. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!