Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rankedre fizz vagy syndra?

Rankedre fizz vagy syndra?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el rankedezni és nem tudom hogy fizz vagy syndra jobb midre.

2014. ápr. 18. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened... hogy melyik megy jobban, meg az enemytől is függ. Azzel semmit nem érsz el, ha most aztmondjuk hogy fizz, és minden mid-es gamedre fizzel mész.

Mivan ha bannt kap?

2014. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon függ a teamcompotoktól is, meg az ellenféltől is. Én pl. nem vinném be Syndrát, ha kikaptam a legnagyobb counterét.

Helyzetfüggő, ne játssz csak kettővel, mert mi van, ha mindkettőt bannolják? Akkor nem lesz kit vinned. Hozzáteszem, nagyon sokszor bannolják mindkettőt.

2014. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért nem árt, ha az ember sokat gyakorol egy adott championnel és amikor csak tudja, azt viszi. Persze több championnel is kell tudni játszani, de jó, ha van 1-2 akivel kiemelkedő vagy. Viszont Fizzt még most is sokat bannolják, így talán inkább Syndrát ajánlanám, bár eléggé más a játékstílusuk.
2014. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!