Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell vásárolni Originen...

Hogyan kell vásárolni Originen és Steamen?

Figyelt kérdés

Az van, hogy eddig még nem is vásároltam semmit, csak a boltban vettem egy Battlefield 3-at és originen megvan. ennyi.

De a jövőben már szeretnék a neten is vásárolni rajtuk, de ahoz mi kell? Bankkártya vagy hitelkártya?

Mert ott írja, hogy visa, meg mastercard, de egyik sincs, csak egy OTP-s bankkártyánk van, anyának.

Hogy kell? Miért kér számlázási címet is? Hitelkártya vagy bankkártya kell? Ha külön akarok csinálni egy kártyát ezekre a vásárlásokra, akkor milyet kell? Milyet érdemes?

Ez valahogy úgyvan, hogy az ég adta világon semmit nem tudok, valaki leírja nekem ezeket lépésről lépésre és hogty milyen kártyát kéne? Vagy hogy?

Köszi



2014. ápr. 17. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Steamen vásároltam csak eddig....

Kiválasztod amit meg akarsz venni azt berakja neked a kosaradba vagy volt néha olyanis hogy egyből a fizetéshez dobott... ha a kosárba rakja akkor ráklikkelsz és kifizeted első fizetéskor kéri a kártyád adatait meg a címed és asszem a telefonszámod... ha megvan akkor feljön egy ablak ahol ellenőrizheted hogy jók e a fizetési adatok aztán kifizetés és jó esetben pár másodpercen belül teljesül rossz esetben pár perc.... ha valami baki van a bankodnál vagy a steamnél előfordulhat h órák... ha 1-2 órán belül nem jön meg a játék és kaptál visszaigazoló levelet írj a supportjuknak...

Amúgy bármilyen dombornyomott kártya jó... van néhány ami alkalmas elektronikus fizetésre de nem dombor nyomott de olyanokkal ne probálkozz inkább :).. ha bemész a bankodba és elmondod mire szeretnéd használni segítenek :) amúgy master card vagy visa kártyák jó részt bármilyen internetes fizetésre alkalmasak

2014. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2014. ápr. 18. 15:38
 3/3 anonim válasza:
Sima OTP kártyát használok web kártya csomaggal ahhoz kell netbank ami kB havi 300ft kapsz egy külön számlát amit csak az OTP tudja hogy melyikhez van kötve és mint a PayPal csak mindig annyit érdemes tartani rajta amit fel is használsz így véletlenül sem fér hozzá senki a fő számához
2014. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!