Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA san andreas Multiplayer...

GTA san andreas Multiplayer nem működik! Miért?

Figyelt kérdés

Le van töltve torrentról az alap játék, crackelve van és az tökéletesen fut.

Leszedtem a Multit (0.3z) mert a nextgen a kedvenc szerverem szóval nem fogok váltani, na lényeg az hogy win 7 ultimate-m van és report crash-ot dob ki kb. 3 perc játék után...

Win 8-on több órán keresztül kiválóan vitte, most meg örülök ha 5 percet játszok vele és kidob, vagy lefagy, vagy kékhalált dob be!

4 magos gépem van.

A multi meg a rockstar games-en belül a san andreas mappába van telepítve szóval az se lehet baj!

Ötletek?


2014. ápr. 17. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Helo. Haveromnak is 4 magos gépe van, és neki meg a menü buggos. Nem megy az egér, kifagy a játék. Vagy az van, hogy túl modern a géped, vagy nem tudom. crash-elt, de nekem azért, mivel szétmodoltam a játékot.
2014. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 roli0101 válasza:
vedd meg
2014. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!