Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San andreasban hogy lehet...

HihihiTralala kérdése:

GTA San andreasban hogy lehet sok pénzt keresni?

Figyelt kérdés
A drogdíler-keresös módszert ismerem, de nem mindig vannak drogdílerek.

2014. ápr. 17. 15:32
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, és lehetöleg csalás nélkül.
2014. ápr. 17. 15:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeim szerint ahogy haladsz előre a sztoriban egyre jobban felvet majd a lóvé.


A játékterem se rossz, probáld ki a lóversenyt, azthiszem néhányszor sikerült elég jó pénzeket nyerni. Las Venturas-ban pedig ott a kaszinó :D

2014. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi :D
2014. ápr. 17. 16:27
 4/7 anonim válasza:
50%
Ölj civileket,bandásokat azoknál szokott lenni kis pénz meg csalással is szerezhetsz benyomod: hesoyam ad páncélt és pénzt is
2014. ápr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd végig az egész játékot. Utána lesznek helyek ahol sárga dollárjelek lesznek, amik asszem naponta generálják a pénzt. Meg ott vannak még a különböző versenyek, és SF-ben a dokkoknál ha leszállítod a kocsikat, elég sok pénzt kapsz értük.
2014. ápr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló köszi a tippet :)
2014. ápr. 21. 21:47
 7/7 ultimatechris válasza:
hali én most keztem GTA ni és a tüzolto kocsival degeszre szetheted magat lovéval csak nehéz találni de ha találtál irány a tüz oltás én kb10 perc alatt 40.000 et ösze szettem vettem is egy házat :D
2016. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!