Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud ajánlani valami...

Valaki tud ajánlani valami online városépítő regisztrálós játékot a neten?

Figyelt kérdés

A The Settlers Onlin-naé és a Goodgame Empir-rel játszom.

Ehhez hasonlókat kérnék. Az Anno Online és a Forge of Empire

nem működik. (Linuxom van)



2014. ápr. 17. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Ikariam?
2014. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen próbáltam már. De nem nagyon tetszett. (Grepolis-t is). Attól félek hogy nincs nagyon a neten több :(

Amúgy köszönöm a választ.

2014. ápr. 17. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az Anno Online-al vagy a Forge of Empire-el akarsz játszani, töltsd le a Chrome-ot, az alatt menniük kell. A flash legújabb verziói, amire ezeknek a játékoknak is szüksége van, már egy ideje csak arra érhetőek el Linuxon.
2014. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is foglalkoztam evvel. Mivel még nem nagyon tudom hogyan lehet letölteni linuxra és installálni, ezért még meg sem próbáltam, de ha valaki segít akkor megcsinálom.
2014. ápr. 17. 18:35
 5/6 anonim válasza:
hmm...Klánháború,Travian?
2014. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm a válaszokat. Azt hiszem az összes játékot kipécéztem úgyhogy, úgyhogy nem hiszem hogy lesz valami új. Max. évek múlva :D
2014. ápr. 18. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!