Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim bűvölések szerzése vevése?

Skyrim bűvölések szerzése vevése?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy viszonylag erős ork harcosom vannak hozzá jó felszereléseim a szeretném bűvölni a páncélomat.(a bűvölésem elég magas). Csak az a baj hogy nem találtam olyan varázslatot amit rá rakhatnék a mostani vérteimre hol lehet ilyet venni? (pl.:több életerő varázslatot rakjak a páncélomra vagy több stamina)

2014. ápr. 17. 08:45
 1/3 Drone007 ***** válasza:

Bűvölési technikákat úgy lehet a legegyszerűbben beszerezni, hogy egy már létező varázstárgyat "disenchantolod", ettől az megszűnik létezni, de a mágikus tulajdonságát már használhatod, hogy új enchantmentet csinálj.

Minél erősebb lélekkel feltöltött soul gemet használj, mert annál erősebb lesz a hatás.

Bizonyos hatások csak bizonyos tárgytípusokra rakhatók.

2014. ápr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszodat én ezt eddig is tudtam de nekem az lenne a bajom hogy sehol se találtam olyan vértet amit szétbonthattam volna.Kovácsoknál lehet ilyet kapni?
2014. ápr. 18. 08:57
 3/3 anonim válasza:
Idulj el koronyiránt egy kalandra. Én gyalog bejártam az egész térképet mielőtt elkezdtem a küldiket. Tele van a térkép barlangokkal táborokka stb. Biztos, hogy találni fogsz mágikus cuccokat. Minden városban megvásároltam az összes vasat és bőrt és kovácsoltam szarásig a tőröket. Legyőzhetetlen lettem 100-as kovácsolási szint után. Először a dragon páncél volt nagyon ütős, utána még volt egy amit nagyon nehéz összerakni mert valamilyen szív kellet minden darabjához. Ezt durván fel is enchlantoltam és ha egy farkas vagy egy medve megtámadott nem is kellett foglalkoznom vele. Rettegtek tőlem a sárkányok:-)
2014. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!