Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek jó játék a NFS...

CHEATER PRO kérdése:

Szerintetek jó játék a NFS Rivals, megéri letölteni?

Figyelt kérdés
Szerintetek ,jó, játék, a, NFS, Rivals, megéri, letölteni

2014. ápr. 16. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy kérdeznéd hogy megéri- e megvenni, akkor még értelmes kérdés lenne... De így...
2014. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy szerintetek jó játék ?
2014. ápr. 17. 10:24
 3/4 roli0101 válasza:
elmegy de én az nfs underground 2-őt ajánlom (nemtom jól irtam-e) deaz régibb de szerintem az volt a legjobb nfs
2014. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Warren Scott ***** válasza:

o_O "elmegy"?

El hát, melegebb éghajlatra.

Az NFS Rivals a DVD-t sem éri meg amin kiadták.

Kezdjük ott, hogy azon kívül, hogy jól néz ki semmit nem tud, semmit nem ad a NFS élményhez, és ha már élménynél tartunk meg sem közelíti a Criterion féle NFS Most Wanted érzést (remake 2012) vagy akár a NFS Hot Pursuit (remake 2010)


Van egy technikai érdekesség is benne, mégpedig, hogy a framerate össze van kapcsolva a játék sebességével.

Bizony ám!

A régi Pentium 1-es idők előtt voltak ilyen dolgok, mikor le kellett lassítani a régi játékokat, hogy a gyorsabb gépen is játszató legyen.


Erre EA games fogja magát és belövi a gameplayt kb 30 fps-re, aminél ha a géped többet tud, és ezért kikapcsolod a frame limitet akkor játszhatatlanul felgyorsul a játékmenet is.


Az egész egy csapnivaló konzol átirat amiben még a nyomorult tutorialt vagy bevezető videót sem tudod átlépni, akkor sem ha hatodszorra látod.


Esetleg javaslom hogy keress rá a youtube-on "NFS Rivals first impressions" megnevezéssel és alighanem hamarosan találsz olyan videókat ahol még a megszállott NFS rajongók is az EA games torkának ugranak a minősíthetetlen húzásaik miatt amiket csak azért csináltak, hogy még kevesebb munkával még több pénzt nyúljanak le.


Összefoglalva: nem jó játék a NFS Rivals, és nem éri meg az időt sem hogy letöltsd. (nálam két óra próbálkozás után is élvezhetetlen maradt, pedig nagyon akartam hinni abban, hogy egy 2014-es, AAA besorolású játéknál egy EA games kaliberű kiadó nem enged ilyen szemetet ki a keze közül)

2014. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!