Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlana nekem valaki egy mmo...

Ajánlana nekem valaki egy mmo játékot? Elképzelések idelenn.

Figyelt kérdés

Sziasztok, keresek egy olyan játékot (ha létezik) ami lehet rpg, fps, tps, űrhajós, stratégia, akár böngészős is mindegy, csak viszonylag sok lehetőség legyen benne.

Mondom mire gondolok.

A játékok java részét azért unom meg seperc alatt, mert olyan korlátok, sablonok közé van szorítva aminél én kicsit többet szeretnék. A legtöbb mmorpg-ben csak 1-2 módja van pl a pénzszerzésnek, fejlődni is csak egyféle képpen lehet, a questek is rettentő unalmasak, főleg X+ játékóra után.

Egyedül az EVE online az amiről azt olvastam hogy nagyon sok lehetőség van benne, több mindennel foglalkozhatsz stb, de az elég drága, havidíjas :/


Ötletek? Ha nagyjából érthető a vágyam :D


2014. ápr. 16. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden MMO-ban vehetsz így vagy úgy játékidőt, a játék pénzéből.
2014. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten a játékidő a problémám. Hanem a lehetőségek tárháza.

Sokszor semmi értelme a craftolásnak, mert más úgy is megcsinálja, ill nem jön vissza a belefektetett játékpénz, fejlesztés.

2014. ápr. 16. 15:15
 3/3 A kérdező kommentje:
közben leeset mire is gondoltál, igen, van rá lehetőség, ezzel nincs is baj, sőt
2014. ápr. 16. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!