Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó online pc játékok?

Tomahawk14 kérdése:

Jó online pc játékok?

Figyelt kérdés

a kérdés nem túl bonyolult amint látjátok.

Valami olyan játék kellene , amivel tudok a haverjaimmal játszani a szünetben.

(lol , wow , CS ilyeneket ismerek , valami mást ha lehet...:D)



2014. ápr. 15. 15:28
 1/5 anonim válasza:
KaM,Age of Empires,Stronghold Crusader,Cossacks,Heroes 3,Postal 2,Red Ace Squadron... 14/F
2014. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

world of tanks, warthunder, path of exile, battlefield 4(bár bugos még ...de élvezhető nekem), star trek online..


Meg nézz körül a steam free to play szekciójában ... nem a legjobb játékok de van 1-2 amit megérheti kipróbálni hátha neked megtetszik...

2014. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja igen... és kifelejtettem ha co-op-ba akarsz játszani...

left 4 dead 2

2014. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
warface szerintem istenkirály játék. van benne co-op meg multiplayer fps is. fejlesztheted az egész emberkédet fegyverek ruhákat mindent. csak azok fizetnek akik türelmetlenek és egyből kell nekik minden amugy teljesen ingyenes. Crytek csinálta akik ugye a crysis-t is tehát ilyen játékhoz képest a grafika is nagyon jó
2014. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem próbáld ki amiket Mr. Mojo Risin írt.

Nekem személy szerint a KaM 5 éves korom óta a kedvencem. :)

Az Age of Empire egy remek stratégiai.

A Stronghold Crusadert szerintem feltétlenül próbáld ki.

Ha ilyesmik érdekelhetnek akkor van még Settlers IV (Szerintem az egyik legjobb rész), vagy a Settlers 7: Path to a Kingdom. :)

Igaz régiek ezen játékok (kivéve a settlers 7) de igen jól megcsinálták, mindenféle hiba nélkül és szerintem ha elsőre játszod akkor elég izgalmasak.

2014. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!