Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » I3 processzorral hogy fut a...

I3 processzorral hogy fut a GTA IV?

Figyelt kérdés

Üdv mindenki!


Vettem egy Toshiba Satellite C55-A-1JB Notebookot,amibe 2gb NVIDIA videókártya,Intel Core I3-3310M CPU @ 2.40 2.40

processzor,6 gb ram van benne.


elvileg ez jó összeállítás játékra egy laptopba az eladó szerint. Egyik ismerősöm viszont közölte velem,hogy a GTA IV-hez 4 magos processzor kell,illetve hogy az jobb játékra,mint ez az I3 proci. Pedig direkt azért vettem I3-ast,mert az eladó szerint az jobb játékokra.


Nos tapasztalatokat várok,ki hogy véli,menni fog e a játék. Még sajnos nem sikerült leszednem,kíváncsi vagyok menne-e rajta.


Kérem csak értelmes válaszokat adjanak!


Köszönöm előre is!



2014. ápr. 13. 01:13
 1/7 BäDoAdAnOs válasza:
A legbiztosabb megoldás az I7 vagy az X9 azon 7 szent hogy elindul de szerintem ezen is fog menni ha nem is fullos grafón de mediumon biztos
2014. ápr. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából egy I5-ös Acer-t akartam,de az sajnos 20 ezerrel túllépte a keretem. Az eladó nagyon bíztatott ehez a géphez,hogy ez elég izmos kis gép azért...

Hát remélem télleg elindul rajta legalább Mediumon..


Köszi a segítséget! :)

2014. ápr. 13. 01:22
 3/7 anonim ***** válasza:
I5 elég lenne i7 felesleges.
2014. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen notim van


[link]


csak raktam bele még 4Gb ramot... olyan közepes alascony beállításokkal eldöcögött a GTA IV

2014. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fuh..az nem valami jó!! akkor mellé nyultam :/
2014. ápr. 14. 03:48
 6/7 anonim válasza:
ne izgulj fog rajta menni közepes magas beállításokkal.
2014. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi remélem :) igazából utána olvasgattam a procinak meg a többi dolognak benne és elég pozitív vélemények vannak róla :) majd meglátjuk,köszönöm a válaszokat :)
2014. ápr. 15. 01:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!