Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi baja van a simemnek? (The...

Sangre kérdése:

Mi baja van a simemnek? (The sims 3)

Figyelt kérdés
Egy 2 fős (+ egy macska) családdal játszok, és mikor azt akartam a felnőtt csajjal, hogy etyepetyézzen egy simmel, nem akart, akkor rányomtam az ágyra és azt mondtam neki hogy lazítson. Azóta nem tudom elmozdítani onnan, pedig már vörös az "ürítés" sáv, éhes és álmos is...Látszik, hogy ő is elmenne wc-re meg enne, de amint megjelenik a bal felső sarokban amit akar, azonnal el is tűnik. Most akkor mit csináljak vele? Nem szeretnék addig várni, amíg meghal.

2014. ápr. 12. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha beragad egy sim, használd ezt a kódot:

[link]

2014. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2014. ápr. 12. 14:14
 3/3 anonim válasza:
Ilyen nálam is volt, csak nekem még pluszban a kezére ragadt a müzlis tányér is, és hiába nyomtam 100x a "takarítsa el" gombra, eltűnt az ikon. Egy idő után olyan rosszul lett ott az ágyon heverészve, hogy meg akart halni, DE AZT SEM TUDOTT mert eltűnt az ikon. :DD Na, én ott fogtam magam és elmentettem a játékot, majd kiléptem. Amikor visszaléptem, minden ment simán, igaz, szerencsétlen simem meghalt...lehet, hogy nem kellett volna elmenteni. Mindenesetre nagyon köszönöm én is a kódot, legközelebb ezt használom! :)
2014. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!