Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gothic 1-ben hol tudok térképe...

Gothic 1-ben hol tudok térképet venni, valamint honnan szerezhetek fizetőeszközt (ércet? )? /+ sok kérdés lent/

Figyelt kérdés

A 2-höz képest nekem baromi szokatlan.

1. A küldetéseket nem tudom megcsinálni, hiába mondják hogy menjek délre, reménytelen.

2. Ingyen adok el dolgokat? Eddig semmiért nem kaptam pénzt.

3. Nagy kilátástalanságban kódokhoz folyamodtam. Az insert gold miért is működne, na meg van a megszállás. Senki nem hord magánál egy garast sem?

4. Az Újtáborban egyből megkaptam hogy nyírjam ki a Gáti Lopakodót. 10 perc harc után sem tudtam megsebezni. Vagyis az életéből nem ment lejjebb hiába ütöttem. Erőt kell fejleszteni?



2014. ápr. 8. 18:48
 1/3 TheDayOfThunder válasza:

Na szóval:

(régen játszottam, szóval bocs a pontatlanságokért)

Ércet könnyű szerezni. A kereskedőnél magadnak kell berakni, hogy mennyit kérsz érte cserébe. Ha nem rakod be, akkor ingyen adtad oda. Viszont a G2-vel szemben az az előny, hogy mindent teljes áron tudsz eladni. Azt hiszem mindig kiírja eladáskor hogy mennyit kérhetsz érte.

Ja, és keresd meg Diego-t! Jó haverod lesz és sokmindenre megtanít már az elején. A középső táborban van a kapu mellett.

Fejlődj, nyírd a könyű ellenfeleket és végezd a könnyű küldiket.

2014. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TheDayOfThunder válasza:
A középső táborban van térképész. A főkaputól jobbra.
2014. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egész jól haladok, viszont vásárolni még mindig nem tudok. Pl van egy kard, rámegyek hogy elfogad, de semmi.
2014. ápr. 9. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!