Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy az Assassin's...

PANKY-98 kérdése:

Miért nem megy az Assassin's Creed IV Black Flag?

Figyelt kérdés

Még régebben letöltöttem az ACIVBF-et. Aztán megvettem az eredetit és így letöröltem amit letöltöttem.

De amikor fel akartam telepíteni a játékot az Autorun.exe-re kattintottam és a megjelenő ablakban nem volt telepítés ikon csak eltávolítás, de az meg nem tudtam eltávolítani.


Mit tehetnék? A programok és szolgáltatások menüpontban se volt ott a játék.



A választ előre köszönöm ! ! ! !



2014. ápr. 7. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

hogyan távolítottad el az előzőt?

nezd meg a rendszer mappákba nincs-e maradvány fájl belőle

2014. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem uninstallal szedted le, hanem csak kitörölted a mappát... keresd meg a registryben (futtatás, regedit) a mappáját, egy az egyben töröld ki, majd törölj ki a gépedről minden egyes mappát. Másik megoldás, hogy CCleanerrel/Windows beépített program-eltvolítóval megpróbálod törölni, de az már lehet, hogy nem fog működni.
2014. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uninstalláltam
2014. ápr. 7. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy Win reinstall megoldja a problémát. Valahol a rejtett fájlok közt vagy Deamon Toolsban, vagy máshol van valami fájl ami megmaradt a letöltött verzióból.
2014. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanez volt a problémám. Én úgy oldottam meg, hogy telepítés helyett Uplay-en letöltöttem (Ha a Uplay nem engedi vagy vmi hülye hibát ír ki, futtatsd rendszergazdaként és az megoldja a problémát :) )
2014. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!