Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől lehetnék híresebb a...

Zetke kérdése:

Mitől lehetnék híresebb a youtuben?

Figyelt kérdés
Játékvideókat szoktam feltölteni. Még nagyon kezdő videós vagyok. Nagyon kevés a nézetségem. Tudnátok segíteni?

2014. ápr. 5. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább idő kérdése, utána meg persze hogy mennyire vagy szórakoztató, kedvelhető.
2014. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem is leszel híres soha. A kutya nem kíváncsi már egy 100001. gameplay videósra. Ha nincs egy jó ötleted, fantáziád hogy mi érdekelné a népeket, és emellé jó kiállásod, előadásmódod, akkor felejtős az egész.
2014. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van kreativitásom csak sajnos a hangom az borzasztó magas (persze a mikrofon is torzít)
2014. ápr. 5. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:

"Játékvideókat szoktam feltölteni"


Na igen a problémák kb itt kezdődnek ugyanis mindenki más is. Minden gyerek aki mostanság YT-zni kezd csak és KIZÁRÓLAG ezzel az egy témával foglakozik.

Komolyan nem hiszem el h ennyire nincs önálló ötletetek h csak a játékkal tudtok foglalkozni. És a vicc az egészben h elhiszitek h van még ember akit ez érdekel.


Ezzel öreg nem fogsz kitörni max lesz 1000 feliratozod.

Annyi amatőr gamer csatornás YT-s van h ha kitörne a III. VH gond nélkül megszállhatnátok Kínát.

Kezded már érteni ? Több van belőletek mint benzinkút az országban. Egy nagyon minimális réteget leszámítva ez már a kutyát nem érdekli.


Pedig én is szeretek játszani és YT-m is van de csak fiók és nem vagyok feliratkozva egy ilyen csat-ra se.

Mer minek ott a szaksajtó az ezerszer jobban elmondja mint X Sanyika aki csak unatkozik. Nincs semmi szükség az ilyesmire végigjátszásokból is van több ezer, hardware bemutatókból is video tesztekből is akár angol akár magyar .

Szerintem kukázd az ötletet.


25 F

2014. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne kreativitásod akkor nem gameplay videót csinálnál, mint a többi százezer kisstilű youtuber. Vagy elő tudnád úgy adni hogy az embereket érdekelje. De szemlátomást erről nincs szó.
2014. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké. Viszlát csatorna, viszlát önbizalom.
2014. ápr. 6. 07:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Az önbizalomnak ehhez semmi köze, ha neked attól van önbizalmad h kockulsz akkor veled nagy gondok vannak.
2014. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!