Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 történetes kérdés?

Sims 3 történetes kérdés?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy sims-es történetet írni képekkel, ami egy boszorkánysuliról szólna, és az addig oké, hogy felépítem a sulit (bentlakásos lesz), de az érdekelne, hogy hogyan oldjam meg, hogy legyenek diákok, akik bent is maradnak? Bármilyen kód vagy tanács jöhet.

2014. ápr. 5. 16:12
 1/8 anonim válasza:

hogyhogy hogy oldd meg? Beköltözteted őket és kész :D Meg kikapcsolod a szabad akaratot.

Van egy olyan mod h pose player meg rengeteg pózt le lehet tölteni hozzá összevissza a neten azok nagyon jók ilyesmihez. Úgy maradnak amit beállítasz, úgy királyul lehet screenshotot csinálni.

Ezt hogy bent is maradnak nem értem, alapból a simek nem költöznek ki maguktól!!!

2014. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak arra gondolok, hogy nem szeretném, hogy a háztartás tagjai legyenek. De az még oké, hogy azok, de ugye csak 8 sim lehet a családomban, és nekem többre lenne szükségem :\ De köszönöm a pose playert, sokat segített! :D
2014. ápr. 8. 12:45
 3/8 anonim válasza:

Akkor meg ajánlom az NRAAS: Master Controller és NRAAS: Portrait Panel modokat. Ezekkel megcsinálhatod, hogy akármennyi Sim lehessen egy háztartásban, meg még egy csomó mindent, pl. változtathatod az életkorukat ahogy akarod, stb.


Meg még az ESkin Natural+ -t is ajánlom, az egy grafikai mod, sokkal szebbek lesznek tőle a Simek :D

2014. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

[link]


A pose playerhez meg innen leszedhetsz egy csomó pózt, szerintem ezek elég királyak, én innen asszem majdnem mindet leszedtem.

2014. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket, bár így nem igazán tudom, hogy hogyan kell ezeket használni, de majd kibogarászom :)
2014. ápr. 9. 20:58
 6/8 anonim válasza:

Az NRAAS többé-kevésbé magyar nyelvű, szóval nem olyan nehéz :) A Master Controller pl. szerintem egyértelmű. Ha a városházára vagy egy számítógépre kattintasz, ott ki fog dobni egy olyat, hogy NRAAS, arra katt, utána katt arra, hogy Master Controller, utána feljön egy menü, ott van egy olyan hogy Settings/Beállítások, és ott lesz, hogy engedélyezzen több, mint 8 Simet egy háztartásban, azt kell beállítani Igazra.

Utána úgy tudsz berakni Simeket 8-on felül, hogy berakod őket egy másik házba, utána kattintasz azon a házon, ahova tenni szeretnéd őket egy falra ==> NRAAS ==> Master Controller, és ott van egy olyan opció, hogy Add Sims, vagy Simek Hozzáadása (asszem így van magyarul), és kiválaszthatod melyik Simet akarod hozzáadni a háztartáshoz, és kész. Így gyakorlatilag annyi Simed lehet egy háztartásban, amennyit a géped bír :) (Nekem azért 50 fölött már szaggat :D)


A Portrait Panelt csak le kell szedni, azzal nem kell semmit sem csinálni, az csak lehetővé teszi, hogy oldalt több, mint 8 Simet tud portréban megjeleníteni (max. 24-et, de ha több van, akkor lehet a portrék között görgetni).


Az ESkint is csak le kell szedni és berakni a packages mappába és kész, nincs vele több tennivaló.

2014. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A Master Controllerrel annyi a lényeg, hogyha valami Simen akarsz változtatni, akkor arra a Simre kattintasz, ott NRAAS ==> Master Controller.

Ha háztartáson akarsz változtatni, akkor a háztartásban egy falra katt, és ott ugyanez.

Ha pedig általános beállításokat szeretnél megváltoztatni, akkor a városházára vagy egy számítógépre katt, és ugyanez.


Nyilván meg kell szoknia az embernek, de szerintem egyértelmű, és szerintem egy nagyon jó mod, rengeteg mindent lehet vele csinálni :)


Ami fontos, hogy ha NRAAS modot akarsz használni, akkor fel kell patchelni a játékot a legutóbbi patchre, de az valószínűleg amúgy is megvan.

2014. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A Pose Playerhez meg leszeded a Pose playert, és az berak egy pose player nevű cuccot a dekorációk közé, azt megveszed, és ledobod valahova a házban (tökmindegy hova).


Leszedsz pár pose pack-et, ami tetszik, ezekből van egy csomó az IMHO-n, amit linkeltem. Utána meg a játékban katt a pose playerre (amit leraktál valahova) azzal a Simmel, amelyikkel a pózt akarod, kiválasztod melyik pózt akarod, és már csinálja is.


Ami még hasznos lehet, a "moveobjects on" csalás, ez azért jó, mert így építés módban meg tudod fogni a Simeket és pakolgatni őket, ahova akarod, mint a bútorokat. Ez azért jó, hogy ha egy olyan pózt akarsz, amiben több Sim is szerepel (mondjuk megölelik egymást vagy átkarolják), akkor be tudod állítani őket pontosan, hogy ne nézzenek ki furán.

2014. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!