Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki tud a Clash of Clanshoz...

Ki tud a Clash of Clanshoz hasonló játékot?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a játék de csak egy sz@r Samsung Galaxy minim van és nem kompatibilis a dolog.

És ki tud nagyábból ugyan ilyen fílingü játékot hogy, építs, toborozz, harcolj.


A válaszokat előre köszönöm!



2014. ápr. 4. 21:56
 1/2 anonim válasza:
Én nem tudok, de nekem is ilyen telóm van :D
2014. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nos hát teljesen ugyan olyan játékot nem tudok mondani, de hasonlót igen.. Próbáld ki a Stronghold sorozatot főképp a Crusadert vagy ha nagyon a fantáziára akarsz hagyatkozni talán a Stronghold Legends-t (van benne sárkány, jégóriás stb..) én a Crusaderrel játszok, de a Legends se volt rossz bár az nekem annyira nem jött be.. Ha a Stronghold nem tetszene akkor az Age of Empires amit ajánlani tudok.. Bár az egyáltalán nem fantasy-s talán a pap benne, de más nem.. Age of Mythology (A görög istenek kerülnek előtérbe, de ugyan olyan mint a rendes Age of Empires).. Esetleg még a Empire Earth, de az is inkább csak sima háborús stratégiai játék.. Nos az egyszerübb ezek közül a Stronghold.. Lerakod az épületet (pld favágó viskó) és egy paraszt autómatikusan oda megy (persze ha van szabad parasztod) és elkezd fát vágni ezzel növelve a fa készletedet.. A többi játék viszont annyira összetett, hogy a parasztokat is magunk kell irányítani pld van 6 parasztom akkor nekem kell irányítani, hogy 2 menjen mondjuk fát vágni.. 2 menjen kaját gyüjteni.. 2 menjen vast vagy követ bányászni..
2017. jún. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!