Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy legyek nagyon profi a...

Hogy legyek nagyon profi a Counter-Strike 1.6-ban? (bővebb lent)

Figyelt kérdés
szeretném komolyabban venni ezt a játékot és sikereket elérni.viszont nem valami jó vagyok.úgy mondva szar már bocsánat!de hogy legyek jó?miket gyakoroljak és hogy?hogy legyen kb 30/3-as statom wp nélkül?
2014. ápr. 1. 21:14
 1/6 csabessz200 válasza:

Egyszerű.

Sokat kell gyakorolni...

2014. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ha rendesen elolvasod akkor tudnod kéne.nem tudom mit gyakoroljak...:(
2014. ápr. 1. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz akár videókat a trükkökről, vagy valami aztán próbáld ki őket.
2014. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fy_ mapok és Aim_ mapok a legjobbak a gyakorlásra. Ezek mellé ajánlom az olyan szervereket amin only HS mode van.
2014. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden pályára vannak taktikák. A CS csapat játék. Ha a csapat együtt tud játszani, sokkal többet ér, mint a jó skill. A meccseket érdemes felvenni, és kielemezni, hogy mozgott az ellenfél, hogy tudj az ő agyukkal gondolkodni.


Ezen kívül a headshot botokkal való játék valóban segíthet.

2014. ápr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
rengeteget gyakorold a lövést gépfegyverekkel és tanulj meg bunnyhoppolni és ejtőernyőzni vagy tölts le egy botos cs-t és gyakorolj a botokon egész nap én egy évig csak botok ellen játszottam és most megy simán a 30/3as stat na és persze attól is függ a stat hogy mennyi csaló van a szerón és veled van e. javaslom gyakorlásra a de_dust2 pályát az a leggyakoribb arra keress taktikákat
2014. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!