Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a Tera-egy jó...

Szerintetek a Tera-egy jó MMORPG játék?

Figyelt kérdés
Megéri letölteni?
2014. ápr. 1. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha gyors neted van igen.
2014. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, egy nagyon közepes MMORPG. Nulla end game countentel.
2014. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bukott mmo, egy probat meger de ne szamits sokra
2014. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nulla end game? Huha. Rengeteg insta, izgalmas és változatos pvp versenyek(aki lehurrogja, az tanuljon meg játszani, nyilván sikerélmény nélkül nem jó), rendszeres események, többféle endgear, bossok, aliance küldetések és harcok, stb. Ha ez nulla, akkor nem tudom mi a valami :D
2014. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó hallod, ne oktass már ki légyszíves. Ott voltam a Prestarton és több hónapig játszottam. Egy borzalom az endgame, a nexus egy vicc a raid meg olyan sz*r hogy raidnek sem lehetne nevezni. Az egész játék egy grindfest, farmolsz mint az ökör, insták rohadt unalmasak.


PvP amikor kezdtem még nem is volt, később rakták be kezdés után pár hónappal. Az tényleg élvezetes volt, csak nagyon Unbalanced.

2014. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van akinek grindfesz kell, mint nekem.
2014. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kioktatni egy olyat, aki 2 éve játszott utoljára? Hu te akkor igazán tudod manapság milyen az endgame :D azóta már minden megváltozott. Millió új insta került be az elmúlt évben. Kasztok változtak meg és hamarosan érkezik egy új is. A tera egy igenis jó mmorpg, a non-target rendszerrel pedig fenomenális sztem. Mindez tetőzve a szép grafikával. Egyetlen hátránya talán a nagy gépigény (mihez képest nagy persze)
2014. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és javaslom próbálj ki egy wh, vagy mc instát. Ha szerinted azok unalmasak, akkor a gond veled van :D
2014. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elég is volt. Ha olyan jó lenne nem bukott volna meg. Elég sok rosszat hallottam róla olyan ismerőseimtől akik még ott játszanak, ők nem hogy dicsérik, azt mondják még gagyibb mint előtte. Nem véletlenül lett ingyenes anno, 2hónap alatt a játékosok 80%-át vesztette el. Gondolom tele van mikrotranzakciós f***ságokkal amióta ingyenes.


Van benne azóta kidolgozott raid? Kevesebbet kell Grindelni?

2014. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
TERA.!..igaz fél éve játszottam vele de nagyon jó grafikájú játék,akik szídják talán sz*r a gépük hogy nem megy el rajt..szerintem érdemes kipróbálni minnél többmagyar legyen rajta mert amikor én voltam nem volt annyira sok de most már sztem egyre több..a játékélmény nem nagyon jött be ezért hagytam abba de újra játszok vele mert egy játék mindig csak jobb és jobb lesz:)
2014. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!