Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3-on és Xbox 360-on kívül...

PS3-on és Xbox 360-on kívül még milyen konzolt éri meg mégvásárolni?

Figyelt kérdés

Főként személyes tapasztalatok érdekelnek. Tervezem, hogy a fent említett két konzol után kipróbálok valami újat. A PS4-et és az Xbox one-t most hagyjuk (még szinte semmi sincs rájuk), úgyhogy effélék érdekelnek mint PS Vita, Wii U, 3DS stb.


Mit tartotok még jó konzolnak? Tehát valami olyan érdekelne amin azért van jó pár olyan remek játék ami se PS3-on se Xbox-on nem tette tiszteletét.



2014. márc. 31. 10:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha a gaikai-t bevezetek akkor ps3-n és 4-en is lehet majd játszani ps1-es v 2-es címkekel is.

Tehát ha veszel egy PS4-et akkor 4 platform címeivel játszhatsz gond nélkül.


Persze te tod csk én nem élvezem a dolgot h X játéknak jobb videokártya kel meg proci meg több ram meg akkor nagyobb táp...

Ezér a pénzér én inkább játékot veszek és 8 évig nincs bajom. Míg nálatok ugyan szebb a grafika de cserébe mélyen a zsebetekbe is kell nyúlni.


Én nem igazán érzem egálba a dogot mert egy átlag 120 E-s gép kb 3 évig húzza utána már vehetsz bele v mit ha játszani akarsz. Szóval nem elég h drága de a stratégiát meg pár más címet leszámítva. Számomra legalább is semmi olyan játék nincs pc-re amiért nektek megérné egy úgynevezett gamer gép.


Mer minden ami érdekel az van konzolra,de ez én vagyok.

2014. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nekem,
2014. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!