Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Videókártya többi lent (? )

Videókártya többi lent (? )

Figyelt kérdés
Még sosem volt pc-m és teljesen h+lye vagyok e téren pl.magyaráznak a haverjaim hogy 8gb ram meg stb. na mind1 az a lényeg hogy olyan videókártyát szeretnék ami ezeket a játékokat vinné: Garry's mod prop hunt, Garry's mod,COD 4,Outlast,Rust, the walking dead season 1-2 full magyar felirattal,Team fortress 2,goat simulator,gta san andreas,titanfall,next car game,portal 2 nagyjából ennyi a válaszokat előre is köszönöm!

2014. márc. 30. 21:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és árnak 5000-20000 vagy esetleg 30000 lenne
2014. márc. 30. 21:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem úgy megy az, a gép olyan mint egy kényes legó. Nem paszol minden kocka mindegyik kockához. Elnézve a listát a legkomolyabb az outlast, annak nézd meg az ajánlot gépígényét. A rustnál nem találtam rendes gépígényt, de a 8GB ajánlott RAMm nekem soknak tűnik, igaz olyan olcsó manapság a ddr3-as ram. Windowsból 64 bitest tegyél rá. Amm a magyar felirathoz nem kell erősebb gép, inkább beszélsz egy szakemberrel, vagy keress egy erre szakosodot forumot. Én nem nagyon nézegetem a hardware piacot jó ideje, mindig beleásom magam új gépnél, aztán rá se nézek.
2014. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. márc. 31. 15:30
 4/5 anonim válasza:
Unokatesomnak pont 30000 ft-os vidikarija van. Én ajánlom neked ezekhez a játékokhoz a nVidia geforce gtx 650-et. Árukeresőn meg ilyen számteches oldalakon lehet kapni 30 ezer körül.
2014. ápr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm pont ezt fogom megvenni :)
2014. ápr. 1. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!