Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van élet a video játékok után?

Van élet a video játékok után?

Figyelt kérdés
már 3 éve játszok játékokkal de ebben az évben mindenhez máskép állok már szoval már nem akarok játszani,de akkor meg unatkozok,van bármi amit gép nélkül is lehet csinálni?

2014. márc. 30. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
(ex)osztálytársakkal vedd fel a kapcsolatot.
2014. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sportok (kosárlabda, röplabda, foci)

extrém sportok (falmászás, gördeszka)

harcművészetek (Karate, Aikido, Kung-Fu, Kapuéra, Judo)

hobbik (bélyeggyűjtés, szalvétagyűjtés, filmgyűjtés)

és még megannyi lehetőség

2014. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

konkretan barmi amihez mas hus-ver emberek kellenek, ugy elvegyulsz a tarsasagban

kezd az elejen, a haveraid mit szoktak csinalni? pl loghatsz veluk

2014. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amm első látásra drágább életformának fog tünni, mert nem te fizeted a netet és áramot, most te fogod fizetni a szórakozást. De nem feltétlen drágább az "élet".
2014. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az osztály társaimmal azért nem logok mert nem vagyunk olyan jo barátságban mert ők megalkottak egy 3 emberből álló kört és nem érdeklik mások(meg egyfolytában isznak de amilyen debilek megérthető hogy mért)
2014. ápr. 1. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Es az osztalyod csak abbol a 3 emberbol all?

mas osztalytars, mas osztaly, esetleg suli, szomszedok, veluk mi van?

2014. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen osztályba jársz de egy osztályban általában 15-25 ember szokott lenni

most hússzal számolok, ezt megfelezzük (mert fifty-fifty arányban szoktak lenni fiúk és lányok) és ha abból a tízből kivonjuk ezt a hármat plusz téged, így is van még 5-6 ember akivel barátkozhatsz

de ha magamból indulok ki (27-en vagyunk az osztályban ebből 14 fiú és belőlük néggyel vagyok jóban és kettő a barátom úgy hogy iskolán kívül is találkozunk) akkor vannak más lehetőségek: unokatestvér, szülők barátainak a gyerekei, évfolyamtársak, én például jóban vagyok fölöttünk és alattunk járókkal is

2014. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!