Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért áll le a Sims 3-mam?...

Miért áll le a Sims 3-mam? Eredeti alapjáték + Leszáll az éj, letöltött Évszakok.

Figyelt kérdés

Sziasztok:)


Az lenne a problémám, hogy van egy eredeti Sims 3 alapjátékom és egy Leszáll az éj kiegészítőm. Na, ezekhez letöltöttem egy Évszakok kiegészítőt, crackeltem is, és amikor az indítópanelen benyomom a Play gombot, elindítja - fekete képernyő, tölt az egér, és egyszer csak kiírja, hogy a program leáll...


Légyszi, aki tud megoldást a problémára, segítsen!:$


Köszi szépen előre is ^^



2014. márc. 29. 19:04
 1/5 anonim válasza:
100%
Lehet ,hogy rossz a crack.Vagy az is lehet ,hogy a géped nem bírja el és azért dob ki.Szerintem először próbálj ki egy másik cracket.
2014. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

4 GB Ram-ja van, szóval szerintem bírnia kéne... :$

Megpróbálom, köszi.:)

2014. márc. 29. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a crack a rossz, vagy rosszul tett feltelepítve. Általában elég húzós crackelt játékkal játszani, könnyen kidob a játékból stb.. kiszámíthatatlan:( de azért neked sok sikert, hátha bejön!
2014. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért, mert ha letöltesz a netröl megvett játékra, akkor összeszarja magát a játék. telepítsd újra az egészet és ha kell az évszakok, akkor vedd meg, vagy bírd ki nélküle. Ne tölts le rá semmi szart, mert lehet, h nem jogtiszta, és tönkremegy a játék
2014. ápr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bettike066 válasza:
Szia én nekem is az alap játék igazi és a többit le töltöttem most nem tudom hogy a NCORE-ról töltöttem le vagy a YROBIT-ról. De én ezt töltöttem le a SIMS 3 COMPLATE EDICIONT és abban benne van minden kiegészítő de ki tudod venni belőle a alap játékot. 😉
2017. márc. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!