Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik az rFactor?

Miért nem működik az rFactor?

Figyelt kérdés
Letöltöttem ar rFactor lite-ot. Aztán haverom segített modolni: elsőnek ssr 2014 modot tettem fel, aztán vfr 2014 modot. De valamiért kocsi válsztásnál ha a Lotusra meg még néhány kocsira rámegyek, lefagy a játék, és ha ezután Alt+Tabbal leteszem tálcára, error loading texture ...-t ír ki. Pályabetöltésnél is ez a baj. Alt + Tab és error loading texture. És aztán felvenni tálcárol nem tudom.. Nem tudom mi lehet a baj. A kocsikkal vagy palyaval vagy mindkettövel, vagy mással???(a modot jol tettem fel, minden fájl megvan ,mint haveromnak, leellenőriztük. Neki megy, nekem miért nem?)
2014. márc. 29. 15:31
 1/1 A kérdező kommentje:
Az SSR MOD működik, de ha leteszem rá még a VFR F1 2014 V1.0 MOD-ot, akkor nem jó...
2014. márc. 31. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!