Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4-ről szeretnék párat kérdezni?

Ps4-ről szeretnék párat kérdezni?

Figyelt kérdés
Megéri most megvenni? Samsung UE32 f6400 as tv megfelelne neki? A samsung és a sony kompatibilisek? Kényelmes a PS4 kontrollere? Megéri lecserélni az xbox 360-omat egy PS4-re? megéri az árát? PS4 vs Xbox one? Nektek melyik van/lesz?melyik játékok tetszenek a legjobban az adott platformon? A PS4-nek gondolom már nincsen hűtési problémája? Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. márc. 28. 19:06
 1/6 Tengor ***** válasza:

Ha PS3-on már mindent kinyomtál, amit lehetett, akkor igen megéri megvenni. Egyébként én PS3-at vennék, amíg a 4-nek ereszkedik az ára, addig a PS3-mal is tök jól el lehet játszani.

A TV kb mindegy neki. Nem a márka számít, hanem a támogatott csatlakozók. A TV-n van HDMI bemenet, a PS4-en (3-on is) HDMI kimenet, szal passzolni fognak.


Ha már mindent kivittél Xboxon, akkor érdemes cserélni.


Én PS4-re szavaznék a box-szal szemben. Ha oda jutok PS-t veszek.

2014. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megéri megvenni. Megfelel. Igen. Igen, főleg a PS3-éhoz képest, aminek elég vacak kontrollere van. Megéri. Megéri. PS4. PS4-em van. Jelenleg a Tomb Raider Definitiv Edition és az Infamous Second Son a kedvenc. Nincsen.


A PS3-mal annyi baj van, hogy kora ellenére is elég borsos ára van, pont feleannyi, mint amennyibe egy PS4 kerül. Mellesleg indulni fog a PlayStation Now szolgáltatás, amellyel a legtöbb a PS1-2-3 játék streamelhető lesz. Arról nem is beszélve, hogy a nagy PS3 klasszikusokat portolni fogják PS4-re felturbózott grafikával, mint például az Uncharted részeket vagy a The Last of Us-t.

2014. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Eddig a PS4 felé hajlok.
2014. márc. 28. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem kicsit drága, akárcsak a játékok és eddig nincs nagy felhozatal

a PlayStation Now-ról se lehet eddig sokat tudni

a kontrollerrel nem tudom mit szenvedtek és simán játszok klaviatúrával, egérrel, PS kontrollerrel vagy Xbox kontrollerrel

next-gen konzolok közül meg PS4 -> olcsóbb, erősebb hardverileg, valószínűleg jobb exkluzívok lesznek rá (mint ahogy PS2-re és PS3-ra)

2014. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*én
2014. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg most venni... (legalábbis nekem mivel számomra egy játék sem jön be azok közül ami most ki van adva...)


Tv tök m1 milyen amíg van rajta hdmi.


Ps4nek elvileg kényelmesebb a kontrollere mint a ps3nak

(Ps3 kontrollere most őszintén olyan kényelmetlen, hogy levágta valaki kezét? Ez bullshit.)


Xbox 360-at ps4re megéri, viszont ps4 ára drága (bár kinek mi a drága... ha keresel 500.000ret egy hónapba akkor valszeg nem annyira drága)


HA választani kéne a PS4 és XONE között...ps4... már csak az exkluzívok miatt is (ami majd jön rá remélem)


Én sztem ps4-et fogok venni fő játék amit akarok az a Final Fantasy XV


PS4en max a "blue light of death" mint "sárga led" XD

2014. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!