Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kell tennem akkor ha...

Juzguz kérdése:

Mit kell tennem akkor ha Counter-Strike 1.6 telepítése után a játék indításánál ezt írja ki : Available memory less than 15MB! -143990784?

Figyelt kérdés
És mit jelent ez a a kiírás ? Eddig még sosem írt ki ilyeneket pedig már vagy 100x újra telepítettem meg töröltem és letöltöttem ugyanazt a CS1.6 . WIN7-em van.

2014. márc. 28. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb egérgomb a CS ikonra az asztalon - Tulajdonságok - Kompatibilitás fül. Ott van egy olyan hogy futtatás a következő módban és egy legördülő lista. A Windows XP-t állítsd át Windows 7-re és Ok-ézd le. Itt egy videó ha nem megy: https://www.youtube.com/watch?v=VUk1ei3vJeM
2014. márc. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítséget igazad volt :D
2014. márc. 28. 10:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Szivesen. :) Win7-en minden játékot így be kell állítani, de ha nincs ilyen akkor rendszergazdaként kell futtatni és jó lesz.
2014. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!