Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dark Souls II tényleg...

A Dark Souls II tényleg látványosan csúnyább lett?

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé le kellett butítani, hogy elfusson konzolokon is. Itt láthatsz összehasonlítást, hogy milyen volt és milyen lett:


[link]

2014. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jah, eredetileg fordítva akarták, és a PC-s változatot lebutítani konzolra, aztán ezt nem tudták, és így ugyanaz a változat megy mindkettőn.
2014. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát a csúnya verziót kétlem, hogy ki merik adni PC-re.
2014. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez már meg van erősítve. A "szebb" verzió csak egy projekt volt, és csak a játék első 20 perce volt így megcsinálva. A többi textúra nincs is megcsinálva a demos szintre. De szerintem a konzolos verzióval sincs semmi gond, nem értem, hogy lehet ezt csúnyának nevezni. Én 2008-as konzolos játékokkal is játszok (InFamous, Killzone2, God of War 3), hát ha olyan grafikája lesz, mint azoknak, akkor szerintem max a legnagyobb grafikamelegeknek lesz vele bajuk.
2014. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó, de ha telepakolták a netet és a netes boltokat ilyen képekkel, majd kiadják csúnyán, akkor rohadt jogos lesz a felhasználók felháborodása, főleg PC-n.

Steam-en képek: [link]

Ezekhez a képekhez képest a linkelt képek sehol sem vannak. Ha pedig olyan csúnyán adják ki PC-re, akkor becsapják a felhasználókat és jön a jogos felháborodás stb.

2014. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos hivatalosan is megerősítették már, hogy semmi különbség nem lesz grafikában a konzolos és PC-s változat között az elvárható minimumon kívül (magasabb felbontás és fps..) és tényleg nem úgy fog kinézni mint a steam-es képeken.
2014. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

a Demon's Souls még PS3 exkluzív volt a Dark Souls-ot pedig eredetileg nem is adták ki PC-re csak utólag átportolták (720p és 30 FPS)

az is csak a modderek miatt lett élvezhetőbb

a II-nél is a PC verziót csak egy muszáj alapon csinálták meg, valószínűleg csak átportolták az X360-as verziót

biztos az lesz mint az elsőnél, hogy a modderek kicsit helyrepofozzák

a gondom nekem azzal van hogy a gépemen már az első rész sem ment, így a II-t is kénytelen leszek konzolra beszerezni :/

2014. márc. 26. 21:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, az előző rész PC-s sikerei után a II-nél saját bevallásuk szerint a PC volt a vezető platform a fejlesztést tekintve, azt ígérik nem lesznek ilyen alapvető problémák és a billentyűzet és egér irányításra is nagyobb hangsúlyt fektetnek. Csak sajnos a textúrákkal és effektekkel nem akarnak 2x annyit dolgozni, így be kell érnünk azzal amit a konzolok elbírnak.
2014. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eltávolították a steam-ről a régi verzióból származó képeket.
2014. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem meglepő
2014. márc. 31. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!