Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Én is szeretnék csinálni! (? )

Én is szeretnék csinálni! (? )

Figyelt kérdés
Én is szeretnék csinálni egy olyan klienst csinálni mint a TTCraft. De a lunchert én szeretném csinálni.(Tehát úgy szeretném, hogy úgy nézzen ki ahogy én csinálom.) De kellene hozzá még weboldal. Hol tudok csinálni egy olyan oldalt ami hasonlít a TTCraft weboldalára? Nekem ilyen rangjaim lennének:Tag,VIP,Iron,Gold,Diamond,Mester,Emerald. És hol tudom megcsinálni, hogy mit tudjanak csinálni? És ha készen lenne akkor, hogyan kell csinálni szervert? Ha kész a szerver akkor, hogyan kell csinálni warpot? És hogyan kell azt megcsinálni a beírod a warpot (PL:/warp ércevent),hogy oda teleportáljon? Ezt mind hogyan csináljam meg? Vagy még kell valami a kliens/szerver/weboldalhoz?

2014. márc. 26. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudás barátom, ez kell...
2014. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik az egész, hogy miben akarod megcsinálni? Mert az oké, hogy a launcher-t java-ban, de a weboldalt? ASPX? PHP? Tiszta HTML?
2014. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te, ha ennyi mindent nem tudsz, akkor felejtsd is el gyorsan :D


warpolást, rangokat meg egyebeket pluginok csinálják.


Weblap programozásához mint azt mondták, lehet php-t, html-t vagy mást használni.


Ehhez persze kell 1 szerver gép, vagy bérelni egy szerver gépet (vagy legalább is egy szeletet a gépből).


A kliens maga: kőkemény programozás, akárcsak a pluginok megfelelő beállítása (pl LUA, java és társaik).


Röviden: Tanulj meg programozni több nyelven, mert ez most max álom marad számodra. Ebben rengeteg és még több munkaóra van, nem csak így gondolnak ám egyet és megy.

2014. márc. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!