Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft plugin?

Kzsol kérdése:

Minecraft plugin?

Figyelt kérdés

Milyen plugin kell a Free,trade,buy,táblához...

Linket is adjatok



2014. márc. 26. 16:02
 1/7 adventurer111 ***** válasza:
szerintem ez az a plugin amire gondolsz [link]
2014. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösszi
2014. márc. 27. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Több is van, én speciel az 'essentials' plugint ajánlomn, mivel elég sokat ad (rengeteg bónuszt ad a szeróhoz).
2014. márc. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Peti7 válasza:
Szerintem is az essentials-ra gondolsz,a másikat nem ismerem,de az szerintem nem az.
2014. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Essentials-nél még annyi, hogy config.yml-ben van egy

'signs:' rész, ott ki kell szedni a # jelet az előtt, amit tábláknál használni akarsz (pl sign. buy, sign.sell, sign.trade meg amiket még akarsz).


Ehhez van pár oktató videó a neten.

2014. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Helló! Egy alap szerver csomag kell az Essentials pluginnal és be kell configolni amihez nem kell nagy tudás. Ha érted a magyarázatot mert van egy kis angol tudásod tudod hol és mit kell csinálni hogy legyen ez a Essentials plugin csomagban benne van én szívesen segítek neked! Skype: adambatyam11
2014. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. ápr. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!